O nas

AB-online to dostawca nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla biznesu. Jako firma skupiamy się przede wszystkim na zrozumieniu potrzeb Klienta. Wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia technologiczne oraz oprogramowanie aby wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązanie wspierające naszych Klientów.
Nasz zespół specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem we wdrażaniu systemów informatycznych przeprowadzi Państwa bezpiecznie przez proces projektowania, doboru odpowiedniego sprzętu, wdrożenia całego systemu oraz wesprze w ich dalszej eksploatacji. Jako firma realizujemy indywidualne zamówienia Klienta, bardzo często wykonujemy rozbudowy istniejących systemów informatycznych o dodatkowe podzespoły. Pozwala to nam na lepsze zrozumienie i spełnienie potrzeb biznesowych klientów.
Nasza firma od samego początku całą swoją uwagę skupia na indywidualnych potrzebach Klienta. Nasze zaangażowanie i profesjonalizm zostały docenione przez wielu partnerów z którymi współpracujemy już od lat.
Wiemy, że przyszłość to technologia dlatego z pasją wdrażamy innowacyjne projekty dla sektora prywatnego i publicznego (m.in. systemy do zarządzania dużymi organizacjami, serwerownie, infrastrukturę sieciową, komputerową, itp.). Codziennie wspólnie poszukujemy nowych rozwiązań, dzielimy się naszą wiedzą i inspirujemy, aby jeszcze lepiej wspierać Klientów w realizacji ich celów.

Jesteśmy firmą odważną biznesowo, a zarazem świadomą i odpowiedzialną społecznie. Kierujemy się zasadami zrównoważonego rozwoju, a naszą codzienność wyznaczają wartości: rzetelna praca, uczciwość, zaufanie oraz wrażliwość na potrzeby innych.